Vendosni fjalën kyçe....

Dua Lipa në studio me Dj e njohur, flitet për një bashkëpunim i ri


Sukseset e saj janë të njëpasnjëshme dhe fjalën e kemi për Dua Lipën pasi çdo këngë e saja tashmë është kthyer në hit.  Bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Calvin Harris, ‘One Kiss’, rezultoi një sukses i vërtetë dhe mesa duket, mund të ketë një tjetër bashkëpunim midis tyre.

Së fundmi këngëtarja ka qenë në studion e këtij të fundit. Nuk ka munguar as këngëtari Tove Lo. Nuk ka asnjë lajmërim zyrtar, por për disa arsye të gjithë mendojnë se Dua, Calvin dhe këngëtarja Tove Lo janë duke sjellë projekte të reja për vitin 2019.