Vendosni fjalën kyçe....

4 trupat e gjetur në Durrës rëndojnë bilancin, shkon në 46 numri i viktimave


Trupat e katër personave janë nxjerrë pasditen e sotme në Durrës, duke e çuar në 46 numrin e viktimave nga tërmeti i 26 nëntorit.

Katër trupa janë gjetur nën rrënojat e ndërtesës tre katëshe në ish-Kënetën e Durrësit dhe i përkasin familjes Lala.

Ndërsa një tjetër trup është nxjerrë nga rrënojat e pallatit gjashtë katësh në Durrës duke e çuar bilancin e viktimave në 46.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *