Vendosni fjalën kyçe....

Dasmë në 2019-ën? Eni Koçi: Të zotët e punës nuk dinë gjë


Një lajm ka qarkulluar në media, vetëm pak ditë pasi Eni Koçi bëri publike lidhjen e saj me Genc Prevukajn. Që ata do të organizojnë një dasmë VIP gjatë këtij viti.

Mirëpo këngëtarja pasi ka lëxuar lajmet që qarkullonin nëpër portale, ka vendosur që t’i japë fund njëherë e mirë thashethemeve dhe të sqarojë çdo gjë.

 “Të zotët e punës nuk dinë gjë. Ju po na e organizuat vijmë ne. Por ceremonitë nuk i kemi me shumë qef”, shkruan Eni.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë përfolur prej kohësh se janë në një lidhje, por vetëm në një program për festat e fundvitit, ata e konfirmuan zyrtarisht lidhjen e tyre.