Vendosni fjalën kyçe....

Liverpool mundet në Serbi, Monako shkatërrohet nga Club Brugge


Kanë përfunduar 2 takimet e orës 18:55 në Ligën e Kampionëve. Rezultate befasuese kanë sjellë takimet Crvena Zvezda-Liverpul dhe Monako-Klub Bruzh.

Serbët kanë marrë një fitore historike 2-0 përballë anglezëve, ndërsa francezët e Henrisë janë shkatërruar në shtëpi me rezultatin 0-4. Tashmë situata e kualifikimit në grupet përkatëse komplikohet edhe më tej.