Vendosni fjalën kyçe....

LIVE/ Muzaka ndëshkon Partizanin


Në “Selman Stërmasi” po luhet sfida  kryendeshja e javës së 10-të në Kategorinë Superiore, si dhe një nga më vendimtaret për luftën në titullin kampion.

Pjesa e parë u mbyll në barazim ndërsa në fillimin e të dytës ka shënuar Muzaka në minutën e 64’.

Të dyja këto ekipe, kanë mbrojtjet dhe sulmet më të mira në kampionatin shqiptar, dhe ditën e sotme, fusha e lojës premton spektakël.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *