Vendosni fjalën kyçe....

Aksident me motor në Pukë, i riu në gjendje të rëndë


Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident  në Pukë. Mësohet se ka ndodhur një aksident me motor. I lënduar nga ky aksident nga mbetur Çlirim Bukuroshi. Deri më tani raportohet se i riu është në gjendje të rëndë dhe po transportohet me helikopter drejt Tiranës. Aksidenti ka ndodhur në dalje të qytetit të Pukës, te Ura e Karatit. 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *