Vendosni fjalën kyçe....

SUPER CLICK

Intervista/ Profesori me Nobel në mjekësi: S‘do vaksinohem, njerëzit po përdoren si kavie. Bill Gates s’duhet ndjekur

Profesori i njohur francez në fushën e virologjisë, Luc Montagnier, ka dhënë alarmin lidhur me përdorimin e vaksinës kundër pandemisë Covid-19. Në një intervistë për median franceze, ‘FranceSoir’, profesori që ka marrë çmimin Nobel për Mjekësi në vitin 2008 për zbulimin e virusit HIV, ka thënë se efektet e vaksinave…

Hollësitë e ekzekutimit të shkencëtarit, si u eliminuan ndër vite personat kyç të programit bërthamor të Iranit

Hollësi të reja janë zbuluar lidhur me ekzekutimin e shkencëtarit të rëndësishëm iranian Mohsen Fakhrizadeh, i cili sipas zyrtarëve të lartë të inteligjencës amerikane dhe izraelite thonë se qëndronte prapa programit klandestin të armëve bërthamore të Iranit. “Duke bërë përherë të njëjtën rrugë, me kujdes dhe i shoqëruar për në…

Zyrtari hungarez ndez polemikat: Evropa është “dhoma e gazit” e Sorosit, “Fyhrerit liberal”

Szilard Demeter, një Komisioner ministror dhe drejtues i Muzeut Letrar Petofi në Budapest, përdori një gjuhë shumë provokuese për të përshkruar financierin hungarezo-amerikan George Soros dhe ndikimin e tij të pretenduar mbi politikën e BE-së. “Evropa është dhoma e gazit e George Soros.” – shkroi Komisioneri i Kulturës i emëruar…

Dosja e pahetuar e Sadri Abazit- Fitoi miliona euro përmes falsifikimeve dhe tarafit

Pasi mori 10.8 milionë euro tendera nga 7 bashki që drejtoheshin nga socialistët, Autoriteti i Prokurimeve Publike u kujtua që të skualifikonte kompaninë e familjes së deputetit socialist Sadri Abazi. Abazi kapi bashkitë e majta nga 2014 deri më 2017-ën, duke përdorur kompaninë “Alko Impex Construction”, në të cilën rezultonte…