Vendosni fjalën kyçe....

Milani humbet ndaj Torinos


Milan ka pësuar një disfatë 3-1 ndaj Torinos.

Vendasit shënuan dy gola në pjesën e parë me Zapata dhe Ilic, duke shkuar të qetë në dhomat e zhveshjes.

Në pjesën e dytë, Rodriguez thelloi avantazhin, ndërsa Bennacer ngushtoi rezultatin, por kjo nuk mjaftoi për të ndryshuar fatin e ndeshjes.

Torino afrohet me vendet që të çojnë në Evropë, ndërsa kjo humbje nuk përbën problem për Milanin, që vazhdon të mbajë vendin e dytë në renditje.