Vendosni fjalën kyçe....

Durrës, 39-vjeçari gjendet i pajetë në banesë nga familjarët


Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët në banesën e tij. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:10, në lagjen nr.7.

Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet D. Sh., i cili dyshohet se është vetëvarur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes