Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Elbasan, humb jetën një person, plagosen dy të tjerë


Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku një person ka ndërruar jetë  dhe dy të tjerë janë plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në Qafë Mollë në fshatin Samurr të Njësisë Administrative Labinot Fushë, 20 km larg qytetit te Elbasanit.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.