Vendosni fjalën kyçe....

Anglia e pafuqishme kundër SHBA-së, barazojnë pa gola


Sfida e dytë në e fazës së grupeve në Kupën e Botës mes Anglisë dhe SHBA-ve përfundoi në barazim pa gola.

“Tre luanët” nuk ia dolën të shkoni përtej rasteve dhe dyluftimeve në lojë duke marrë vetëm 1 pikë që sërish i man në vendin e parë me 4 pikë.

Sfida e fundit do jetë një derbi Britanik përballë Uellsit i cili ka vetëm një pikë në dy ndeshje.