Vendosni fjalën kyçe....

Hidhet nga trampolina në det, lëndohet 28-vjeçari, transportohet me helikopter në Spitalin e Traumës


Një pushues është plagosur në Sarandë, pasi është hedhur në det nga trampolina.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme. I plagosur ka mbetur shtetasi E.M 28 vjeç nga Tepelena.

Mësohet se i riu është hedhur me kokë në det dhe si pasojë ka mbetur i plagosur.

Menjëherë ai është transportuar për në spitalin e Sarandës, ku pas mjekimit atje është nisur me helikopter për në spitalin e Traumës në Tiranës.

Sipas bluzave të bardha i riu ka pësuar frakturë të rruazave të qafës.