Vendosni fjalën kyçe....

Meta viziton zonën historike të Stambollit, shqiptarë, turq e turistë e ndalojnë për të bërë foto (Video)


Presidenti Meta e ka parë veten të rrethuar nga njerëzit teksa po vizitonte zonën historike të Stambollit.

Kreu i shtetit ndodhet në Turqi në një vizitë treditore dhe teksa ka qenë duke shëtitur në zonën historike është rrethuar fillimisht nga turistët shqiptarë.

Më pas edhe turistë nga vende të tjera e qytetarë turq i janë afruar për të bërë foto me të pasi kanë marrë vesh se ishte presidenti i Shqipërisë.

*Video Credits: BW