Vendosni fjalën kyçe....

Basha mbledh Grupin Parlamentar: 6 marsi ishte kurth pas 8 janarit


Kryedemokrati Lulzim Basha e ka konsideruar 6 marsin një kurth pas 8 janarit.

Raportohet se në mbledhjen e grupit parlamentar Basha u shpreh se PD ishte e detyruar për të marrë pjesë në zgjedhje ndërkohë që nesër do të mblidhen organet e tjera të partisë.

6 marsi ishte kurth pas 8 janarit dhe ne u vendosem para detyrimit për të marrë pjesë në zgjedhje. Nesër mblidhen organet e tjera të partisë.