Vendosni fjalën kyçe....

Teuta dhe Kukësi e mbyllin në paqe, ndajnë nga një pikë


Sfida mes Teutës dhe Kukësit e vlefshme për Superligën shqiptare të futbollit ka përfunduar në barazim pa gola.

Skuadrat ndanë nga një pikë që nuk i shërbejnë asnjërës në renditjen e përgjithshme.

Kukësi largohet edhe më shumë ndaj Tiranës kryesuese ndërsa Teuta vijon ndalimin për ngjitjen më tej në renditje.