Vendosni fjalën kyçe....

Tirana humbet përballë Kukësit


Tirana ka humbur përballë Kukësit në sfidën e zhvilluar në Loro Boroçi me rezultatin 2-1.

Golat për verilindorët janë shënuar nga Milunovic dhe Basa ndërsa goli i vetëm për Tiranën u shënua nga Seferi.

Me këtë fitore, Kukësi është tre pikë larg nga Tirana që kryeson Superligën.