Vendosni fjalën kyçe....

Juventusi thellon krizën, mundet nga Sasuolo në Torino


Juventusi është mundur në mënyrë surprizë në fushën e tij nga Sasuolo.

Ekipi i Alegrit e sheh veten në krizë të thellë në mesin e renditjes dhe duket krejt i pafuqishëm për të luftuar për titullin kampion.

Kreu i renditjes mbahet nga Milani që fitoi dje ndaj Torinos. Mbrëmjen e sotme Interi, Lacio e Roma do të kërkojnë të mbajnë ritmin e kreut.