Vendosni fjalën kyçe....

Mbyllet në paqe pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Polonisë


Është mbyllur në paqe pjesa e parë në Air Albania mes Shqipërisë dhe Polonisë për kualifikueset e Botërorit 2022.

45 minutat e para kanë rezultuar të luftuara mes dy ekipeve të cilat kërkuar të shënonin por pa ndonjë rast të rrezikshëm.

Duele në çdo repart mes futbollistëve nuk rezultuan që në këtë fraksion të kishte gol.