Vendosni fjalën kyçe....

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet për një të plagosur


Një plagosje me armë zjarri dyshohet se ka ndodhur në Shkodër mëngjesin e sotëm.

Shërbimet policore bëjnë me dije se një shtetas ka shkuar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Shkodrës dyshohet për plagë të marra nga arma e zjarrit.

Shtetasi I.M 24-vjeç banues në fshatin Mushan, ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Më datë 09.10.2021, rreth orës  08:45, në Spitalin Rajonal Shkodër, ka shkuar për ndihmë mjeksore, dyshohet i plagosur me armë zjarri  në rrethana ende të paqarta, jashtë rrezikut për jetën shtetasi I.M, 24 vjeç,  banues në fshatin Mushan, Shkodër.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor me marrjen e njoftimit janë nisur menjëherë në drejtim të vendngjarjes”-njofton policia.