Vendosni fjalën kyçe....

Rama nderon Merkelin me “Yllin e Mirënjohjes Publike” (Video)


Kryeministri Edi Rama nderon kancelaren gjermane Angela Merkel me “Yllin e Mirënjohjes Publike”.

Vlerësimi u bë nga Rama gjatë pritjes së saj në kryeministri.

Merkeli mbërriti sot në mëngjes në Tiranë, ndërsa në orën 14:30 pritet një konferencë për shtyp mes saj dhe Ramës.