Vendosni fjalën kyçe....

PAMJE TË RËNDA / Lojtari në SHBA goditet me top në fytyrë, gjakoset keqazi (Video)


Ylli i New York Mets, Kevin Pillar në bejsbollin amerikan i ka siguruar tifozët e shqetësuar se është në gjendje të mirë shëndetësore pasi u godit me top në fytyrë nga kundërshtari Atlanta Braves gjatë një ndeshjeje.

Pas goditjes Pillar u gjakos keqazi në fytyrë duke u rrëzuar përtokë menjëherë.

Lojtari arriti të ngrihej në këmbë dhe të dilte nga fusha i pandihmuar teksa njollat e gjalur që la pas u pastruan para rifillimit të ndeshjes.

32-vjeçari u dërgua në spital për kontrolle të imtësishme. Pak më vonë ai tha se ishte në gjendje të mirë dhe pa probleme të rënda.

1


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *