Vendosni fjalën kyçe....

Dalin pamjet e arrestimit te autorit të dyshuar të vrasjes së Shkëlzën Kastratit (Video)


Janë publikuar pamjet e arrestimit të Albert Zajës, autori i dyshuar i ekzekutimit të Shkëlzen Kastratit në Fier.

Zaja është kapur në Nikël dhe në çastin e arrestimit ka qenë i armatosur. Ai është përpjekur ta fshehë në baltë armën që kishte me vete por nuk ka mundur.

Zaja është personi që dyshohet se qëlloi me dy plumba Kastratin në Sheq të Fierit, ngjarje e ndodhur në 1 shkurt 2021.

Ndërsa tre persona të tjerë që dyshohen si bashkëpunëtorë të tij janë shpallur në kërkim.