Vendosni fjalën kyçe....

Kryedemokrati i nxjerr Ramës ‘memen’ e vet dhe e ironizon: “Po ti për kë do të votosh? Për Bashën!”


Kryedemokrati Lulzim Basha ka përdorur një meme të publikuar vetëm një ditë më parë nga kryeministri Edi Rama, për ta ironizuar atë.

Në foton e montuar të Ramës përballë vetes së tij, Basha vënë një tjetër bashkëbisedim. Rama pyet veten se për kë do të votojë, dhe përgjigjia është “Për Bashën”.

Me ironi Basha e shoqëron këtë meme me një diçiturë ku i thotë rivalit të tij: “Faleminderit për suportin”.

Në memen e parë, Rama pyeste veten “Do ikësh?” dhe përgjigja ishte: “Jo, nuk kam mbaruar punë akoma!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lulzim Basha (@lulzimbasha)