Vendosni fjalën kyçe....

Kurti pritet me vezë dhe brohoritje pro Thaçit në Skënderaj


Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është pritur me vezë dhe brohoritje kundër tij në komunën e Skenderajt.

Gjatë qëndrimit të tij atje, qytetarët janë dëgjuar duke brohoritur “UÇK, UÇK”, “Thaçi, Thaçi”.

Në një video të publikuar  nga Gazeta Express, këta të fundit shihen duke e gjuajtur me vezë të parin e VV-së, i cili ka shkuar atje për fushatë.