Vendosni fjalën kyçe....

Rezultatet negative, Ahmataj largohet nga Skënderbeu


Skënderbeu dhe Julian Ahmataj kanë mbyllur kontratën duke bërë kështu që trajneri të largohet nga stoli i “ujqërve të dëborës”

Aktualisht Skënderbeu ndodhet në vendin e fundit të tabelës dhe rrezikon të bjerë nga kategoria.

“KF Skënderbeu dhe Ahamtaj mbyllin me mirëkuptim bashkëpunimin”

Ju njoftojmë se pas një bisede mes palëve , Klubi i Futbollit “Skënderbeu” dhe Julian Ahmataj kanë mbyllur marrëveshjen e bashkëpunimit me mirëkuptim.

KF Skënderbeu falenderon ish-trajnerin bardhekuq për përkushtimin dhe punën e mirë të zhvilluar gjatë kohës që ishte në drejtimin e ekipit.

I urojmë Ahmataj shumë suksese dhe fat në të ardhmen!
Me Respekt,

KF Skënderbeu