Vendosni fjalën kyçe....

Përplasen dy makina në Shkodër, plagoset një person


Foto marrë nga Report TV

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Shkodër-Koplik. Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Makinat kanë pësuar dëmtime të mëdha ndërsa nga përplasja një prej drejtuesve ka marrë plagë dhe është në gjendje të rëndë.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Shkodrës për trajtim mjekësor.

Terreni i lagur dhe shpejtësia dyshohet se kanë qenë shkak për aksidentin.