Vendosni fjalën kyçe....

Bardhi poston videon: Rama ka shkatërruar ekonominë, të rinjtë po braktisin vendin


Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi, ka publikuar një video denoncuese me deklarata nga qytetarë që tregojnë gjendjen ekonomike të tyre.

Bardhi thotë se Rama ka dështuar në çdo drejtim për ekonominë duke rritur koston e jetesës.

Për 8 vjet Rama dështoi në çdo drejtim dhe e shkatërroi ekonominë tonë. Kostoja e jetesës po rritet, ashtu si edhe papunësia. Vende pune nuk ka, ndaj të rinjtë tanë po e braktisin vendin. Rama kujdeset vetëm për veten e tij. Ai nuk mban as edhe një prej premtimeve që bën”-shkruan Bardhi.