Vendosni fjalën kyçe....

Policia dhe RENEA aksion kundër Lojërave të Fatit në Kurbin, disa të shoqëruar


Policia këtë mëngjes po zhvillon një operacion kundër lojërave të fatit në zonën e Kurbinit.

Shqiptarja.com shkruan se forcat Renea ndodhen në terren në fakt që prej mbrëmjes së kaluar dhe se është goditur një kazino ilegale.

Deri tani gjatë këtij operacioni janë ndaluar 4 persona dhe janë sekuestruar 33 makineta. Priten ende të dhënat zyrtare nga forcat e policisë.