Vendosni fjalën kyçe....

Dorëhiqet zv.drejtori i Policisë së Tiranës, kush e zëvendëson


Altin Merizaj është emëruar zv.drejtor i Policisë së Tiranës, pas dorëheqjes së Arsen Sinomatit.

Ky i fundit u dorëhoq sot duke e motivuar vendimin me çështje personale.

Merizaj ka qenë më herët shef komisariati në Sarandë dhe nëndrejtor tek Drejtoria e Kufirit dhe e Emigracionit në Durrës.