Vendosni fjalën kyçe....

Meta: Besoj në pafajësinë e Thaçit dhe Veselit, Kosova do ta fitojë këtë sfidë


Kreu i Shtetit Ilir Meta, ka përsëritur edhe një herë se beson në pafajsinë e homologut të tij të Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së Kadri Veseli.

Meta thotë se Kosova do fitojë edhe këtë sfidë.

I bindur në pafajësinë e Presidentit të Kosovës, Sh.T.Z. Hashim Thaçi dhe Kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli.
Kosova, me Urtësi, Unitet dhe Largpamësi do ta fitojë edhe këtë sfidë
!”-shkruan Presidenti.