Vendosni fjalën kyçe....

Përfshihet nga flakët peshkarexha në Durrës, shpëtohet ekuipazhi


Një peshkarexhë është përfshirë nga flakët në Durrës.

Anija gjendej afëro 6 milje larg bregut, ndërsa roja bregdetare dhe policia shkuan në vendngjarje ku bënë të mundur shpëtimin e ekuipazhit që ndodhej në peshkarexhë.

Shkak  zjarrit dyshohet të jetë bërë një shkëndijë elektrike në batëri.

Bëhet me dije se anija është përfshirë totalisht nga zjarri duke e bërë të pamundur shpëtimin e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *