Vendosni fjalën kyçe....

“Kisha kohë për t’u praktikuar” – Ish-bosi 89-vjeçar i Formula 1 do bëhet sërish baba


Biznesmeni miliarder dhe ish-shefi i Formula 1, Bernie Ecclestone, i ka dhënë gaz në moshën 89-vjeçare duke zbukuar se do bëhet babapër herë të katërt.

Manjati britanik Ecclestone, i cili kryesoi perandorinë F1 si kryeshef ekzekutiv për 40 vjet para se të tërhiqej në vitin 2017, konfirmoi lajmin në media duke thënë se ai dhe gruaja e tij e tretë, Fabiana Flosi, 44 vjeç, po presin një djalë foshnjë në korrik.

“Nuk ka asgjë të pazakontë? Unë nuk kam pasur punë prej pak kohësh kështu që kam pasur shumë kohë për t’u praktikuar!” – tha miliarderi.