Vendosni fjalën kyçe....

Kukësi ndalet në Gjirokastër, Bylisi tenton kreun ndaj Tiranës


Kukësi nuk ka mundur që të fitojë në Gjirokastër nda Luftëtarit duke humbur një mundësi të artë për t’u shkëputur edhe më shumë nga ndjekësit në krye të renditjes.

Kuksianët nuk mundën dot të kalojnë ekipin e vendit të parafundit dhe tashmë rrezikojnë të zbresin në vendin e dytë në rast se Bylisi arrin të fitojë ndaj Tiranës në kryeqytet.

Sfida mes ballshiotëve dhe Tiranës luhet në orën 17:00 në kryeqytet, ndërsa duhet thënë se kreu është mjaft i ngjeshur me të paktën 6 ekipe që janë në garë për titullin.