Vendosni fjalën kyçe....

Sherr me thika në Elbasan, plagoset 20-vjeçari


Nga sherri me thika mes të rinjve ka përfunduar në plagosjen e një 20-vjeçari në Elbasan.

Policia njofton se motivet e dobëta ishin arsyet e sherrit.

I riu me iniciale A.D është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë uniformat blu po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit.