Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Kamëz, plagoset një person


Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Silvio Berluskoni” në qytetin e Kamëz.

Një person ka mbetur i plagosur, ndërsa është transportuar në gjendje të rënë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Dyshohet se motoçikletën ka humbur kontrollin dhe më pas është përplasur me një shtyllë elektrike në Kamëz, raporton BalkanWeb.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *