Vendosni fjalën kyçe....

Flakë në kodrat e liqenit në Tiranë (Video+Foto)


Një zjarr ka rënë në kodrat e liqenit në Tiranë.

Tymi shihet në pjesën shëtitore të parkut të liqenit dhe deri më tani nuk dihen shkaqet dhe dëmet që mund të ketë shkaktuar.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *