Vendosni fjalën kyçe....

Përdhunoi në hotel 14-vjeçaren britanike, shqiptari pranon krimin


Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka përdhunuar një vajzë 14-vjeçare në Korfuz.

Protothema” shkruan se shqiptari e ka rrëfyer krimin në Prokurori.

Incidenti raportohet se ka ndodhur mëngjesin e të mërkurën në një dhomë hoteli në Dassia.

14-vjeçarja raportohet se është një shtetase britanik e cila kishte shkruar me familjarët me pushime në Korfuz me familjen e saj.

32-vjeçari shqiptar është banor i ishullit dhe një nga punonjësit e hotelit ku qëndronte adoleshentja.