Vendosni fjalën kyçe....

Pas Ilir Dajës, Skënderbeu bën edhe dy goditje në merkato


Skënderbeu pas afrimit në stol të Ilir Dajës për të drejtuar ekipin për sezonin e ardhshëm nuk është ndalur për të forcuar skuadrën.

Ish-mbrojtësi i Tiranës Marvin Turtulli është bashkuar me ekipin në qendrën stërvitore, një goditje për të siguruar prapavijën në ekipin korçar.

Pas largimit të Aldo Teqja, porta e Skënderbeut ka ngelur pa një gardian dhe në planet e drejtuesve është Enea Koliqi një portier me eksperiencë që jep garanci mes dy shtyllave.