Vendosni fjalën kyçe....

Kryemadhi: Nëse Rama mendon 23 orë për keq, Veliaj mendon 24 orë


Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi duke folur për situatën politike në vend dhe marrëdhëniet politike me kundërshtarët u pyet në emisioni “A Show” nga Adi Krasta edhe për Erion Veliaj.

Kryemadhi këtë herë është shprehur se Erion Veliaj mendon 24 orë për keq duke e krahasuar me Ramën.

Nëse Edi Rama mendon keq 23 orë, Lali Eri mendon 24 orë për keq. Nuk ka asnjë grimë të jetës së tij që të mendoj për mire”-deklaroi Kryemadhi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *