Vendosni fjalën kyçe....

Bardhi: Protestat do zgjerohen më tej, do shtrihen në të gjitha bashkitë e vendit


Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi është shprehur se aksioni opozitar do të vijojë dhe do të ketë edhe protesta të tjera rajonale në të gjithë vendin.

Sipas Bardhit, protesta do të ketë protesta në të gjitha bashkitë e vendit.

“Edhe në bashkinë e Tiranës, sigurisht. Aty ku vidhet çdo ditë në mënyrë galoponte”, tha Gazmend Bardhi.