Vendosni fjalën kyçe....

Dy memet pikante që na kanë shpëtuar për Erion Veliajn


Domosdo që qendra e vëmendjes ka qenë Edi Rama me takimin e vet në Kukës, teksa bllokimi i rrugës dhe situata e tensionuar e ka detyruar të shkojë me helikopter në qytetin verilindor.

Por rrjeti ka vluar me meme pikante edhe për Erion Veliajn. Genc Sejko ka krijuar dy të tilla, njëra prej të cilave mban frazën e njohur të Martin Luther King: “Unë kam një ëndërr”.