Vendosni fjalën kyçe....

Princ Harry acarohet me stafin për “nofkat” e vendosura ndaj Meghan


Familja mbretërore në Britani është gjatë gjithë kohë në qendër të vëmendjes të mediave dhe duket se e gjithë kjo vëmendje nuk po pëlqehet më, sidomos nga çifti Princ Harry dhe Meghan Markle.

Një ndër ngjarjet që duket se ka prekur dhe irrituar Princ Harryn janë lajmet e vazhdueshme që publikohen në lidhje me sjelljen e keqe të Meghan me stafin e saj.

Gjithashtu i nuk pëlqen aspak faktin që stafi ka nisur të ‘tallet’ me Meghan duke i vendosur nofka të ndryshme. Sipas një përfaqësuesi të familjes, i cili foli në një intervistë për ‘Nine Neës Autralia’ Harry është shumë i nevrikosur për këto lajme.

Çifti nuk dëshiron këtë vëmendje nga mediat, por vetëm të qëndrojnë të qetë teksa presin të lindë fëmija i tyre i parë. Këto lajme për Meghan dhe Harry janë shtuar pas vendimit që ata kanë marrë për t’u larguar nga ‘Kensington Palace’