Vendosni fjalën kyçe....

Arrestimi i protestuesëve të Unazës, banorët ulen para drejtorisë


Protestuesit e Unazës së Re kanë mbërritur në këto momente përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Ata kërkojnë lirimin e 7 protestuesve të arrestuar sonte në mbrëmje nga Policia.

Me thirrjet “Lironi çunat” ata janë ulur në tokë dhe kanë premtuar se nuk do të lëvizin nga aty deri në lirimin e tyre.