Vendosni fjalën kyçe....

Merr flakë reparti i neurologjisë në Shkodër


Reparti i neurologjisë në spitalin rajonal të Shkodrës mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët.

Mësohet se menjëherë pas nisjes së zjarrit është njoftuar zjarrfikësja dhe janë zhvendosur pacientet nga dhomat ku qëndronin.

Paraprakisht dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një prej ndriçuesve elektrik të ngjitur në tavan. Zjarri është neutralizuar tashmë nga zjarrfikësit, por në mesin e pacientëve dhe stafit mjekësor në repartin e neurologjisë ka patur panik.

Vijon…