Vendosni fjalën kyçe....

Milan mposht Sasuolon dhe i merr Interit vendin e tretë


 

Milan ka mposhtur Sasulon në San Siro duke marrë tre pikë që e dërgojnë në vendin e tretë.

Ka mjaftuar një autogol për t’i dhënë fitoren “Djallit”.

Më këtë fitore Milan kalon Interin në renditje i cili humbi mbrëmjen e djeshme kundër Cagliarit në transfertë.