Vendosni fjalën kyçe....

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një person


Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në këto momente në zonën e Bathores në Tiranë.

Pas të shtënave me armë ka mbetur i vetëplagosur një person.

Personi i plagosur është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 26.02.2019, rreth orës ?22:30,  në rrugën “ 2 Prilli ” në Kamëz dyshohet të jetë vetëplagosur me armë gjahu shtetasi E. A., 50 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Po punohet për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes”-thuhet në njoftimin e policisë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *