Vendosni fjalën kyçe....

Masakrohet nga maskat kambisti në Tiranë


Pronari i një dyqani të këmbimit valutor në Tiranë është masakruar në grushte e shqelma. Ngjarja e rëndë është publikuar nga Berisha në Facebook.

Ndërsa policia e Tiranës nuk ka dhënë ende informacion mbi këtë ngjarje.

Postimi i plotë:

Maskat pergjakin kambistin ne mes te Tiranes!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital dhe shikoni fotot e tij. sb

Pershendetje Doktor, grabitet kambisti ne mes te dites , ne zemer te kryeqytetit, ne rrugen e mbushur plot me biznese dhe ne sy te qindra qytetarve qe po kalonin ne ate moment dhe pane ngjarjen. Ngjarja ndodhi sot ne oren 10:30 dhe vetem 100 metra larg komisariatit nr 3, ne rrugen Mine Peza. Policia vjen 15 minuta me vones dhe ambulanca edhe pse ishte njoftuar nuk erdhi fare! Mjer ne ku jemi katandisur. Ishin 2 veta me motorr me maska qe e kan goditur. I demturi eshte pronari exchange te kryqezimi i rruges mine peza.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *