Vendosni fjalën kyçe....

Përgjaket sfida në Champions League mes AEK dhe Ajaks


Sfida midis AEK të Athinës dhe Ajaks Amsterdam e luajtur për Champions është kthyer në një arenë përplasje në tribuna.

Trazira të mëdha kanë ndodhur në sfidën që AEK-u i Athinës po luan ndaj Ajaksit të Amsterdamit.

Tifozët grekë kanë sulmuar me bomba molotov tifozët miq, duke i përgjakur disa prej holandezëve.