Vendosni fjalën kyçe....

Kapen 30 kg drogë në Gjirokastër, arrestohen 3 persona


Policia ka sekuestruar mbrëmjen e sotme një sasi prej 30 kilogramë kanabisi, Ngarkesa e drogës është sekuestruar në aksin Gjirokastër – Kakavijë, në fshatin Jorgucat.

Mësohet se Policia ka vënë në pranga 3 persona si dhe ka shpallur në kërkim një tjetër.

Ende nuk detaje rreth kësaj ngjarje si dhe nuk bëhen ende të ditur emrat e trafikantëve.