Vendosni fjalën kyçe....

Të Fundit

Videolajm – Gazetari shqiptar sulmohet nga protestuesit në Athinë, i turren ta largojnë

Korrespondenti i Top-Channel në kryeqytetin grek, Athinë, Artur Bibe, është sulmuar nga protestuesit teksa ishte në lidhje të drejtpërdrejtë duke pasqyruar protestat e ditës së sotme kundër marrëveshjes së emrit me Maqedoninë. Ndërsa gazetari Bibe po fliste, një protestues i afrohet atij dhe i kërkon të largohet duke e ngatërruar…